کسب درآمد از اینستاگرام-گذاشتن فیلم طولانی در پست اینستاگرام

یکی از مشکلات گذاشتن پست های ویدیو که خود من هم باهاش مسئله داشتم این بود که نمیتونستم ویدیوهایی بیشتر از یک دقیقه بگذارم و این باعث ناراحتی من میشد . مخصوصن تو بخش آموزشی اگه بخوای فعالیت کنی که دیگه واقعن اذیت میشی. گاهی هم فرد میخواد امکانات و ویژگی های یک محصول رو توضیح بده بازم با این محدودیت مواجه میشه و گاهی شما فیلم های طولانی از لحظاتتون میخواید ثبت کنید که با این محدودیت مواجه میشید . من در مورد این آموزش خودم خیلی اینترنت رو سرچ کرم و چیز خوبی پیدا نکردم تا تونستم بالاخره یه راه حل خوب براش پیدا کنم. تو این مقاله میخوام بهتون اموزش بدم چطور این کار رو انجام بدید . با ما همراه باشید 

آموزش گذاشتن فیلم طولانی در پست اینستاگرام

خب تو این اموزش میخوایم به صورت تصویری  در مورد گذاشتن فیلم طولانی یعنی بیشتر از یک دقیقه در پست اینستاگرام آن هم با استفاده از قسمت آی جی تی وی  به صورت عملی اون رو  برای  شما آموزش خواهیم داد 

1_ وارد پیج خودتون از طریق برنامه اینستاگرام  شده و بعد در صفحه باز شده آی تلویزیون اینستاگرام که در بالا سمت راست تصویر  قابل مشاهدست را لمس میکنیم تا وارد قسمت آی جی تی وی شده باشیم.

2_ بعد از ورود به این قسمت اگر تا به حال اقدام به ایجاد کانال برای خودتون نکردید ابتدا کانال خود را در قسمت igtv  بسازید که اگر هم قبلا کانال ساخته اید کافیه آی + که در بالای صفحه قرار داره را لمس کنید.

3_ در ادامه مقاله گذاشتن فیلم طولانی در پست اینستاگرام بعد از انتخاب این آی وارد گالری خودمون میشیم که باید یکی از ویدیو های مد نظر خود مون را انتخاب کنیم البته این نکته رو هم مد نظر قرار بدید که  ویدیویی که انتخاب میکنید باید بیش از یک دقیقه باشد. بعد از انتخاب ویدیو، گزینه NEXT در بالای صفحه را میزنیم.

4_ در صفحه باز شده ما دو دکمه رو مشاهده میکنیم که دکمه اول یعنی ” post a preview ” به صورت پیش فرض روشن میباشد و آن همان چیزی که به صورت خودکار فیلم مربوطه هم در قسمت آی جی تی وی منشتر خواهد میشود  و هم در قسمت پست ها به نمایش عموم در خواهد آمد.

آموزش گذاشتن فیلم طولانی در پست اینستاگرام

بعد از نوشتن یک تیتر برای این ای جی تی وی حالا میتونیم اون رو انتشار بدیم  به همین منظور آی پایین صفحه ” post را لمس میکنم سپس منتظر آپلود فیلم میشیم و بعد از انتشار مشاهده میکنیم که با موفقیت تونستیم اقدام به گذاشتن فیلم طولانی در پست اینستاگرام خود کرده باشیم.

جمع بندی

محدودیت یک دقیقه ای اینستاگرام یکی از دغدغه های اصلی کاربران آن میباشد البته قبل ها این محدودیت شدیدتر بود اما مدیران این برنامه پر طرفدار این محدودیت را تا حد توان برداشته و با اضافه کردن امکان اشتراک گذاری igtv در قسمت پست گذاری را فراهم کردند.

سخن مدیر سایت 

ببنید دوستان عزیز : راه اندازی کسب و کار اینترنتی  ، کار چندان سختی نیست ، مهم ادامه دادن این کسب و کار اینترنتی و رسوندن اون به یک موفقیت  هستش . هدف آکادمی و تیم آموزش وب سایت پول سازی در فاز اول فقط آموزش راه اندازی کسب و کار اینترنتی است که ، مواردی گفته میشه که هم به درد صاحبان کسب و کار و هم افرادی که هیچ کسب و کار یا ایده ندارند میخوره . چون رسالت اصلی ما در دوره ها و بسته های آموزشی حمایت و پشتیبانی از افرادیه که بسته ها رو خریداری میکنند یا کسب و کار اینترنتی دارند . یعنی در فاز اول کمک میکنید کسب و کار اینترنتی رو راه اندازی بکنید و بعد در ادامه راه به شما مشاوره میدیم و به شما کمک میکنیم در ادامه راه موفق باشید .پس فرقی نمیکنه که شما تازه کار هستید یا صاحب شغل در هر صورت رشد و یا ایجاد کسب و کار شما میتونه شما رو رشد بده . پس میتونید با این آموزش ها کسب و کار اینترنتی خودتون رو راه اندازی کنید . در ادامه همراه با آموزش های بازاریابی و فروش و راه های بازاریابی در فروش توی کسب و کار شما به شما آموزش میدیم که چطور با تکنیک های فروش و بازاریابی  بتونید افزایش فروش در کسب و کار خودتون رو تجربه کنید . اگر شما هیچ ایده برای کسب کار ندارید ما در این وب سایت به شما کسب و کارهای جدید و کسب و کارهای پول ساز  و کسب و کار با ریسک کم و یا پایین را به شما معرفی خواهیم کرد. 

کار ,اینستاگرام ,کسب ,  ,های ,هم ,و کار ,فیلم طولانی ,گذاشتن فیلم ,کسب و ,در پست

مشخصات

آخرین ارسال ها

آخرین جستجو ها

دانلود(آچار) مشاوره سلامتیمشاوره سلامتی خطبه های نماز جمعه montakhabenet هیئت جوانان بقیه الله پنل اس ام اس ، پنل اس ام اس رایگان makhrootsazeh اپیزو فیلم | دانلود رایگان فیلم و سریال با لینک مستقیم طلا کلیپ بانک لینک های دانلود فیلم ، دانلود سریال و دانلود آهنگ میباشد pooyades